Rezervasyon Sözleşmesi

RİCH ROYAL HOTEL

OTEL KONAKLAMA SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1-Taraflar

Bir taraftan İpekkağıt Fab.Yanı Tokmak Mevkii Altınova / YALOVA adresinde ikamet eden Gökşenlerle Otelcilik İnş.Turizm ve Temizlik San.Tic.Ltd.Şti.  – Rich Royal Hotel ile diğer taraftan MERKEZ adresinde ikamet eden tüketici aşağıda belirtilen hususlarda tam bir anlaşmaya varmışlardır. 

2-Konusu

İşbu sözleşme Tüketicinin , Tesis ile aşağıda açıklanan koşullar çerçevesindeki Otel Tesis rezervasyonunu ve buna bağlı otel konaklama satış şartlarını içerir.

3-Uygulama

Konaklama ……………………. ile ………………… tarihleri arasında (toplam …….. gece) olacaktır.  

Tüketici, Rich Royal Hotel isimli tesiste, ……………. oda tipinde, konaklama yapacaktır.

Tüketicinin otele giriş saati 14.00 dır. Otelden çıkışı en son saat 12.00 dır. 

Tüketici; Rich Royal Hotel Tesis yetkilileri ve satın alınan hizmetle ilgili bildirdiği kurallara uyacağını, üçüncü şahısların can, mal güvenliği ve huzuruna saygı göstereceğini, aksi takdirde hizmeti alamayacağını ve bu durumda hizmeti iade hakkının bulunmadığını kabul eder. 

Sözleşme konusu hizmetin başlangıcından sonra ortaya çıkan mücbir sebepler ve Tüketiciden kaynaklanan durumlar ile üçüncü kişilerin şahsi sorumluluklarından kaynaklanan hallerde tesis sorumlu değildir. 

Tüketicinin konaklama yaptığı Tesiste olabilecek herhangi bir bagaj, değerli eşya ve benzeri kayıp hallerinde, (Nakit + Çek + Hisse Senedi + Kıymetli Ziynet Eşyası Hariç) Tüketicinin gerekli tutanakları ilgili kolluk kuvvetlerine tutturmak suretiyle zarar ve ziyanını tazmin edebilir.

Tüketici, rezervasyon esnasında Tesis yetkililerine ve/veya web sitelerine vermiş olduğu; e-mail, cep telefonu, faks vb. bilgilerine, Acente ve web sitelerinin kampanya duyurusu amaçlı yapmış olduğu bülten gönderimlerine izin verdiğini kabul ve beyan eder. 

4-Sözleşme Bedeli ve Ödeme

Sözleşme bedeli KDV dahil ….. TL'dir.

Tüketici, işbu sözleşmeyle rezervasyon yaptırıldığında veya hizmet satın alındığında iş bu sözleşme maddeleri taraflarca kabul edilmiş sayılmaktadır. 

Ödeme Şekli

Nakit

Kredi Kartı

Havale

Eft.

 

-.- TL

-.- TL

-.- TL

-.- TL

         

Vergi Usul Kanunu ilgili hükümleri uyarınca; hizmet alımı karşılığında düzenlenecek fatura, hizmetin sona ermesini takip eden son günü teslim alınacaktır.

İşbu protokol ......... tarihinde tanzim edilmek suretiyle imzalanmış olup, protokolden kaynaklanacak ihtilaflarda taraflar  bu sözleşmeden dolayı doğabilecek anlaşmazlıklarda Karamürsel Mahkemeleri yetkilidir.

Gökşenlerle Otelcilik İnş.Turizm ve

Temizlik San.Tic.Ltd.Şti.  

Rich Royal Hotel

İpekkağıt Fab.Yanı Tokmak Mevkii

Altınova / Yalova


 

Rezervasyon Sözleşmesi