Hakkımızda

      Sürekli gelişen sanayi bölgesi olması ve dinamik yapısıyla Marmara’nın sayılı kentlerinden biri olma özelliğini taşıyan Yalova, insanlara cazip bir yaşam sunmaktadır. Ancak bu cazip yaşam koşullarını yakalamak adına hayatlarımıza stres faktörünü de eklemeyi unutmamaktadır. Yaşamın olağan kargaşası içerisinde bireyin kendisine ayırması zorunlu olan zamanlar da çalınıp gitmektedir. Şehir insanının yaşadığı stresten kurtulması, sağlıklı bir bedene ve sorunlarından arınmış bir zihne kavuşmalarına yardımcı olmak ve yaşamlarına katkıda bulunmak amacıyla, Yalova ili Altınova ilçesi Tokmak köyü mevkiinde bulunan Rich Royal Hotel isimli tesisimiz siz değerli konuklarımızı ağarlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Otelimiz,

1.ci katta toplamı 20 m2 – 35 m2 arasında değişen 4 Family Room 8 Deluxe Room 1 Suit oda, 2.ci katta yine toplamı 20 m2 – 35 m2 arasında değişen 4 Family Room 8 Deluxe Room 1 Suit oda ile toplamda 26 oda ile hizmet vermekteyiz (Bütün odalarda iklim şartlarına uygun merkezi sistem klima, Mini Bar, Uydu Kanallı Tv, Soyunma Dolabı, Çalışma Masası Sandalye ve Saç Kurutma Makinesi ile) 250 kişilik Lokanta ile hizmete başlamıştır.

Bu faaliyetine devam etmekte iken otelin kapasitesini ve gelir düzeyini yükseltmek amacıyla toplam 20 adet 25 m2.lik odalar halinde Anex üniteleri (Bungalow) ilavesi yapılmıştır.

Otelimizde ayrıca 250 KWH gücünde elektrik jeneratörümüz ve 2 adet LPG dönüşümlü kalorifer kazanı ve 1 de katı yakıtlı kalorifer kazanımız mevcuttur. Otelimiz ayrıca güneş enerjisi destekli 52 üniteli ısıtma sisteminden de yararlanmaktadır. Otelimiz 1000 m2.lik açık otopark alanına sahiptir.

Ayrıca Şirketimize ait servis aracı olarak kullanılan 2 adet 45 kişilik Otobüs 1 adet 20 kişilik Minibüsümüz ile hizmet vermekteyiz.

         Tesisimizde konaklayacak misafirlerimiz için sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti sunmaktayız. Menü içeriğimiz ; Etli yemekler , Sebze yemekleri , Sulu yemekler , Salatalar , Meyve ve Tatlı çeşitlerinden oluşmaktadır ayrıca sizin belirleyebileceğiniz zengin menü çeşitlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Hakkımızda